ZNAJDŹ SWOJĄ PRZESTRZEŃ …

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Zajmujemy się nieruchomościami w pełnym wymiarze, oferując kompleksową pomoc i szeroką ofertę usług, dzięki czemu klienci nie muszą się niczym martwić.

WSPARCIE

Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces sprzedaży i zakupu nieruchomości, negocjacji cenowych, aż do finalizacji transakcji.

KORZYŚCI

Otrzymasz informację o postępach i będziesz na bieżąco z całym procesem. Jesteśmy dostępni dla Ciebie, aż do osiągnięcia celów.

PROMOWANIE OFERTY

Nowoczesne przedstawienie nieruchomości na rynku sprzedaży. poprzez: home staging, profesjonalną sesję zdjęciową, dzień otwarty czy filmik z drona wyeksponuje wszystkie atrybuty Twojej nieruchomości.

}

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Nie poświęcisz czasu na szukanie i analizowanie ofert. Zrobimy to za Ciebie. Pomożemy w kompletowaniu wszystkich dokumentów. Przeprowadzimy szczegółową weryfikację stanu prawnego nieruchomości. Za to Ty skupisz się na swojej bieżącej pracy.

KREDYTY - FINANSE

Bezpłatna pomoc w sfinansowaniu zakupu nieruchomości poprzez współpracę z wyspecjalizowanym zespołem kredytowym współpracującym z kilkunastoma bankami.